ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Väggbonad 12566029
nr 1256 6029
Väggbonad
signerad, LR, 1963,71x88
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 maj 2019
kl 18:22:29
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
20 maj
Retro
Läs mer om Retro
Väggbonad
Läs mer om Retro
nr 1256 6029
Väggbonad
signerad, LR, 1963,71x88
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
måndag 20 maj 2019 |
20 maj
Retro
På Tema Retro den 20 maj har vi samlat konst och design från 50/60-talet av formgivare och konstnärer som Tore Ahlsén, Hertha Bengtson, Berndt Friberg, Kerstin Hörlin-Holmquist, Hans-Agne Jakobsson, W ...Läs mer om Retro